Opslagplaats te huur in Antwerpen
Te huur

Kantoren te huur op de Noorderlaan te Antwerpen!

2.321 p/m

  • 687 m²
  • 557 m²

Noorderlaan 79, 2030 Antwerpen

Beschrijving

Gelegen op een strategisch knooppunt in het noordelijke havengebied van Antwerpen, biedt het Ceka Center een professionele kantooromgeving voor bedrijven die waarde hechten aan bereikbaarheid, visibiliteit en een kwaliteitsvolle werkomgeving.

Kantoren zijn beschikbaar vanaf 195 m² en zijn flexibel in te delen en geschikt voor verschillende types bedrijven. Dankzij grote raampartijen geniet u van veel natuurlijke lichtinval en een aangename werksfeer. De ruimtes zijn instapklaar of eenvoudig aanpasbaar aan uw specifieke noden.

Het Ceka Center geniet van een strategische locatie aan de Noorderlaan, vlak bij de Antwerpse Ring (R1) en belangrijke uitvalswegen zoals de E19 en E17. Deze ligging garandeert een optimale bereikbaarheid met de wagen, het openbaar vervoer én de fiets. Kortom, de ideale locatie voor bedrijven in de logistieke sector, de maritieme industrie of dienstverlening.

Vermelde huurprijzen zijn exclusief provisies voor algemene kosten en onroerende voorheffing.

Als u geïnteresseerd bent in het huren van een kantoorruimte in Antwerpen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen voor verdere informatie of om een bezoek ter plaatse in te plannen. Ons team van ervaren vastgoedspecialisten staat klaar om u te helpen bij het vinden van de perfecte ruimte voor uw bedrijf.

Financieel en beschikbaarheid

Nettoprijs
€ 2.321 p/m
Prijs parking binnen per jaar
€ 1.140
Prijs parking buiten per jaar
€ 780
Huurlasten
€ 30 per maand

Specificaties

Lift
Ja
Aansluiting riolering
Ja
Aansluiting water
Ja
Keuken
Ja
Bewoonbare opp.
687 m²
Opslagruimte
557 m²
Andere
130 m²
Laad- en loskade
Elektriciteit
Ja

Noorderlaan 79
2030 Antwerpen

Interesse?

Contacteer onze makelaar in de buurt. Wij staan u bij van a-z en begeleiden u in de verdere opvolging van het dossier.

Gelieve een onderwerp in te vullen.

Gelieve uw aanspreking in te vullen.

Gelieve uw voornaam in te vullen.

Gelieve uw naam in te vullen.

Gelieve uw bedrijf in te vullen.

Gelieve uw e-mailadres in te vullen.

Gelieve uw telefoon in te vullen.

Gelieve uw bericht in te vullen.

Gelieve akkoord te gaan met onze voorwaarden.

Vergelijkbare panden

Het betreft de verhuur van een uitstekend gelegen nieuwbouw KMO-unit aan de Maccabilaan te Hoboken. Dit project ligt op een boogscheut van het centrum van Antwerpen en biedt een prima verbinding met de belangrijkste snelwegen (A12/E19/E17). 

De KMO-unit
Te huur
Kmo-unit

Antwerpen

2.000 p/m

  • 231 m²
  • 231 m²
Het betreft de verhuur van een uitstekend gelegen nieuwbouw KMO-unit aan de Maccabilaan te Hoboken. Dit project ligt op een boogscheut van het centrum van Antwerpen en biedt een prima verbinding met de belangrijkste snelwegen (A12/E19/E17). 

De KMO-unit
Te huur
Kmo-unit

Antwerpen

2.000 p/m

  • 231 m²
  • 231 m²
Op deze schitterende locatie te Antwerpen Ekeren, vlakbij het op- en afrittencomplex van de A12, bieden wij dit bedrijfsgebouw te huur aan. Het eigendom is gelegen in agrarische zone met een vergunning voor passieve opslag. 

Het pand omvat ca. 1 856 m²
Te huur
Opslagplaats

Antwerpen

2.750 p/m

  • 400 m²
  • 400 m²