Maak kennis met onze experten

  • Ons team van experten die dagelijks alles in goede banen leiden

  • Frank Valkeneers mre FRICS

    Frank Valkeneers MRE FRICS


    Gedelegeerd Bestuurder

    frank.valkeneers@epmc.be

    BIV 207.434

  • David De Clercq mre

    David De Clercq MRE


    Gedelegeerd Bestuurder

    david.declercq@epmc.be

    BIV 506.926

  • Alexander De Clerq

    Alexander De Clercq


    Consultant

    alexander.declercq@epmc.be

    BIV 510.088

  • Ninon Neyt

    Ninon Neyt


    Commercieel assistente

    ninon.neyt@epmc.be

  • Gebeten door vastgoed? Wij staan altijd open voor een vrijblijvend gesprek

  • Olivier Longueville

    Olivier Longueville


    Consultant

    olivier.longueville@epmc.be

    BIV 510.286

  • Pascale Nagels

    Pascale Nagels


    Consultant

    pascale.nagels@epmc.be

    BIV 512.686

  • Robin Buysse

    Robin Buysse


    Junior Consultant

    robin.buysse@epmc.be

    BIV 512.898

  • Jesin Gorrebeeck

    Jesin Gorrebeeck


    Junior Consultant

    jesin.gorrebeeck@epmc.be

    BIV 512.617

  • Misschien U?

    Misschien U?


    info@epmc.be

Professioneel advies of schatting?

Wenst u de mogelijkheden naar verkoop of verhuur van uw pand te bekijken? Of te weten wat de vastgoedwaarde is? Wij analyseren dit graag voor u. Daarvoor inventariseren we het gebouw, maken een SWOT-analyse en een schattingsverslag. Zo weet u meteen waar te starten. 


Neem vrijblijvend contact op.

+32 3 224 89 89  OF  info@epmc.be