Maak kennis met onze experten

  • Ons team van experten die dagelijks alles in goede banen leiden

  • Frank Valkeneers MRE FRICS


    Managing Partner

    frank.valkeneers@epmc.be

    BIV 207.434

  • Alexander De Clercq


    Partner

    alexander.declercq@epmc.be

    BIV 510.088

  • Lance De Clercq


    Junior Consultant

    lance.declercq@epmc.be

    BIV 517.498

  • Jesin Gorrebeeck


    Consultant

    jesin.gorrebeeck@epmc.be

    BIV 512.617

  • Gebeten door vastgoed? Wij staan altijd open voor een vrijblijvend gesprek

  • Olivier Longueville


    Partner

    olivier.longueville@epmc.be

    BIV 510.286

  • Pascale Nagels


    Partner

    pascale.nagels@epmc.be

    BIV 512.686

  • Pol Smets


    Junior Consultant

    pol.smets@epmc.be

    BIV 517.531

  • Max Borgonjon


    Marketing en Communicatie

    max.borgonjon@epmc.be

  • Sander Gebruers


    Marketing

    sander.gebruers@epmc.be

  • Frank Bruyninx


    Finance

  • Misschien U?


    info@epmc.be

Professioneel advies of schatting?

Wenst u de mogelijkheden naar verkoop of verhuur van uw pand te bekijken? Of te weten wat de vastgoedwaarde is? Wij analyseren dit graag voor u. Daarvoor inventariseren we het gebouw, maken een SWOT-analyse en een schattingsverslag. Zo weet u meteen waar te starten. 


Neem vrijblijvend contact op.

+32 3 224 89 89  OF  info@epmc.be